Tuca & Bertie sezon 2. – nowa zapowiedź uratowanej przez Adult Swim animacji

}

Data: 18 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Na niecały miesiąc przed premierą drugiego sezonu animowanego serialu Tuca & Bertie Adult Swim opublikował nową zapowiedź tej komediowej produkcji. Możecie zapoznać się z nią poniżej.

Animacja ta jest opowieścią o przyjaźni jaka połączyła dwie 30-letnie ptasie kobiety z dwóch różnych gatunków i o dwóch różnych osobowościach. Tuca to tukanica, zadziorna i lekkomyślna, z kolei Bertie należy do gatunków ptaków śpiewających i wiecznie chodzi z głową w chmurach.  Głosu głównym bohaterkom użyczają Tiffany Haddish (Tuca) i Ali Wong (Bertie). Za serię odpowiada Lisa Hanawalt.

W drugim sezonie przyjaźń tej dwójki nadal trwa. Bertie uczęszcza na terapię z powodu swoich wewnętrznych lęków, Tuca woli jednak skrywać je w sobie bądź udawać, że ich nie ma. Chce poradzić sobie z nimi później, gdy znajdzie już tego jedynego. Z kolei Speckle (Steven Yeun) buduje nowy dom, ale odkrywa, iż znajduje się na krawędzi szaleństwa.

Tuca & Bertie to oryginalna animacja Netflixa, ten jednak anulował ją po zaledwie jednym sezonie. Pomysłodawcą serialu jest Lisa Hanawalt, mająca na swoim koncie inną animację dla dorosłych BoJack Horseman. Za powstanie animacji odpowiada Shadowmachine.

Premiera nowych epizodów serialu Tuca & Bertie już 13 czerwca 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Tuca & Bertie powracają z 2. sezonem – jest zwiastun i data premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.