Tuca & Bertie – oficjalny zwiastun animacji od Netflixa!

19 kwietnia 2019 | Newsy

Tuca & Bertie to nowe dzieło, za które odpowiadają twórcy BoJacka Horsemana. Tam główną rolę odgrywa antropomorficzny człowiek-koń, a tu śledzić będziemy losy dwóch ptaszyn. Premiera animacji już 3 maja. Poniżej zobaczcie pełny zwiastun produkcji.

Będzie to opowieść o przyjaźni jaka połączyła dwie 30-letnie ptasie kobiety z dwóch różnych gatunków i o dwóch różnych osobowościach. Głosu głównym bohaterkom użyczą Tiffany Haddish (Tuca) i Ali Wong (Bertie). Za serię odpowiada Lisa Hanawalt. Pierwszy sezon składał się będzie z 10. odcinków.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Free Meek – zapowiedź dokumentu od rapera Meek Milla!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram