Tu i teraz – nowy serial HBO Alana Balla anulowany po jednym sezonie

}

Data: 26 kwietnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Dramat rodzinny Tu i teraz Alana Balla, twórcy takich dzieł jak American Beauty, Czysta Krew czy Sześć stóp pod ziemią został anulowany przez HBO po jednym sezonie. Dlaczego?

„Po ostrożnych przemyśleniach, zdecydowaliśmy, aby nie ruszać dalej z drugim sezonem Tu i teraz. Dziękujemy Alanowi za jego oddanie w innowacyjne tworzenie historii i wyczekujemy na jego kolejne projekty” – tak brzmi oświadczenie HBO.

W Tu i teraz mogliśmy oglądać zwycięzców Oskarów – Tima Robbinsa oraz Holly Hunter – jako ex-hippisów i rodziców dysfunkcyjnych dzieci, które zostały przez nich adoptowane z krajów na całym świecie.

Finał sezonu serialu 15 kwietnia obejrzało jedynie 382 tysiące widzów.

Jak sądzicie czy to dobra decyzja, że serial zakończono i czekacie na nowe produkcje Alana Balla?

ZOBACZ TEŻ  Netflix - nowości w kwietniu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.