w

Tu i teraz – nowy serial HBO Alana Balla anulowany po jednym sezonie

Tu i teraz

Dramat rodzinny Tu i teraz Alana Balla, twórcy takich dzieł jak American Beauty, Czysta Krew czy Sześć stóp pod ziemią został anulowany przez HBO po jednym sezonie. Dlaczego?

“Po ostrożnych przemyśleniach, zdecydowaliśmy, aby nie ruszać dalej z drugim sezonem Tu i teraz. Dziękujemy Alanowi za jego oddanie w innowacyjne tworzenie historii i wyczekujemy na jego kolejne projekty” – tak brzmi oświadczenie HBO.

W Tu i teraz mogliśmy oglądać zwycięzców Oskarów – Tima Robbinsa oraz Holly Hunter – jako ex-hippisów i rodziców dysfunkcyjnych dzieci, które zostały przez nich adoptowane z krajów na całym świecie.

Finał sezonu serialu 15 kwietnia obejrzało jedynie 382 tysiące widzów.

Jak sądzicie czy to dobra decyzja, że serial zakończono i czekacie na nowe produkcje Alana Balla?

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Big Bang Theory

Wieści z The Big Bang Theory – spoilery na temat ślubu Sheldona i Amy

Noc oczyszczenia

Noc oczyszczenia – powstanie serial od SyFy na podstawie filmów