Trzynaście powodów – sezon 2 – mamy pierwsze zdjęcia!

3 maja 2018 | Newsy

j

Dopiero co, pisałam Wam o premierze 2 sezonu Trzynastu powodów, a dziś Netflix pokazuje nam pierwsze zdjęcia.

Trzynaście powodów – co w drugim sezonie?

Drugi sezon to próba poradzenia sobie z konsekwencjami śmierci Hannah. Bohaterowie będą przechodzić trudne chwile. Niestety, powrót do normalności nie jest prosty, rany przecież jeszcze się nie zagoiły.

Liceum Liberty High przygotowuje się do procesu, jednakże znajdzie się osoba, która za wszelką cenę będzie chciała zatuszować prawdę o śmierci Hannah.

Seria przerażających zdjęć polaroidowych prowadzi Claya i jego rówieśników na trop straszliwej tajemnicy i spisku mającego ją zatuszować.

A tutaj fotki:

ZOBACZ TEŻ  Brooklyn 9-9 – finałowy sezon rozpoczął produkcję

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!