w

Trzy dni Kondora sezon 2. – poznamy kolejne losy Joe Turnera

trzy dni kondora s2 2 1000 732x488
HBO

Trzy dni Kondora (Condor) to serial sensacyjny o młodym analityku CIA wystawionym na prawdziwą próbę przetrwania. Już jutro powraca on z nowym sezonem.

Serial sensacyjny Trzy dni Kondora śledzi losy Joe Turnera, młodego analityka CIA, dla którego praca w agencji zawsze była źródłem sprzecznych emocji i wątpliwości. Kiedy Joe odkrywa coś, przez co giną wszyscy członkowie zespołu, jego dylematy moralne przeradzają się w prawdziwą walkę o życie. Poddany ogromnej presji zostaje zmuszony do ucieczki. Musi też dowiedzieć się, kto stoi za spiskiem i powstrzymać go przed realizacją zamierzonego celu, który zagraża życiu milionów.

W drugim sezonie Joe wciąż przemieszcza się po Europie, uważając przy tym, aby w żadnym miejscu nie zatrzymać się na tyle długo, by zapuścić korzenie, czy stać się zagrożeniem dla kogokolwiek. Przeszłość dogania go jednak za sprawą tajemniczego rosyjskiego agenta wywiadu. Niespodziewane wydarzenia zmuszają go do podjęcia działań i stawienia czoła życiu, które myślał, że już dawno zostawił za sobą.

trzy dni kondora s2 8 1000
HBO

Trzy dni Kondora to serial autorstwa Todda Katzberga oraz Jasona Smilovica. Pierwszy sezon produkcji oparty został na powieści Jamesa Grady’ego pt. Sześć dni Kondora i jej filmowej adaptacji Trzy dni Kondora z 1975 roku.

W roli głównej w serialu zobaczymy Maxa Ironsa. Obok niego występują m.in.: Constance Zimmer, Alexei Bondar, Isidora Goreshter, Eric Johnson, Toby Leonard Moore, Jonathan Kells Phillips, Rose Rollins, Kristen Hager oraz Bob Balaban.

trzy dni kondora s2 1 1000
HBO

Premiera drugiego sezonu serialu Trzy dni Kondora zaplanowana została w HBO GO na jutro, tj. 4 września. Tego dnia do serwisu od razu dodany zostanie cały sezon, który liczy 10 odcinków.

Źródło: HBO

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ahs 10 e1583937210276 150x150

American Horror Story sezon 10. – ekipa powraca na plan!

bez tytulu 2 150x150

Criminal sezon 2. – intrygujący kryminał powraca! Tym razem akcja rozegra się w Londynie!