Trzeci sezon serialu Szpital New Amsterdam tylko na kanale FOX!

}

Data: 10 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Już 13 października, po raz pierwszy w Polsce wyłącznie na kanale FOX, długo wyczekiwana premiera trzeciego sezonu serialowego hitu – Szpital New Amsterdam! Nowe odcinki z dalszymi losami dr. Maksa Goodwina i jego nowojorskiej ekipy będą dostępne tylko w telewizji FOX w każdą środę o godzinie 22:00. Na fanów czekać będą wieczory pełne emocji i wzruszeń. Z trzeciego sezonu dowiemy się między innymi jak potoczy się życie zawodowe i prywatne bohaterów, z czym przyjdzie im się mierzyć, a także jakie wyzwania będą na nich czekać.

Trzeci sezon składa się z czternastu godzinnych odcinków. Czego możemy spodziewać się po najświeższej, wyczekiwanej z niecierpliwością produkcji, która podbiła serca polskich widzów? Środowe wieczory z telewizją FOX z pewnością dostarczą wiele emocjonujących i wzruszających scen, szybkich zwrotów akcji oraz niezmiennego zaangażowania w naprawę zepsutego systemu opieki zdrowotnej. Tym razem, dodatkowo, na drodze lekarzy stanie globalna pandemia Covid-19. Będziemy świadkami ich zaciekłej walki na froncie z koronawirusem. Poznamy również szpitalną perspektywę sytuacji, której wszyscy doświadczyliśmy. Co najważniejsze, niezależnie od wydarzeń, ekipa Maksa Goodwina niezmiennie pozostaje pełna optymizmu i zaangażowania w zrewolucjonizowanie opieki zdrowotnej, dając tym samym nadzieję na lepsze jutro.

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać serialu i jego bohaterów, FOX przygotował maratony ze Szpitalem New Amsterdam. Odcinki 1 i 2 sezonu można oglądać na kanale FOX w każdą sobotę i niedzielę od godziny 11:00.

W serialu występują: Ryan Eggold – dr Maks Goodwin, Freema Agyemanas jako Dr Hana Sharpe, Janet Montgomery w roli Dr Laury Bloom, Jocko Simsas jako Dr Floyd Pearson, Anupam Kheras, czyli serialowy Dr Anil Kapoor oraz Tyler Labineas – Dr IggyFrome.

Szpital New Amsterdam to adaptacja książki Twelve Patients: Life and Death at Bellevue Hospital autorstwa Erica Manheimera. Ten kultowy dramat medyczny został wyprodukowany przez Universal Television, Pico Creek Productions oraz Mount Moriah i podbija serca widzów na całym świecie. Fabuła serialu skupia się na dr Maksie Goodwinie, dyrektorze medycznym, któremu zależy, aby szpitalowi przywrócić dawną świetność.

ZOBACZ TEŻ  Kompletna obsada spinoffu Pretty Little Liars

Źródło: informacja prasowa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.