Trylogia Do wszystkich chłopców, których kochałam otrzyma serialowy spin-off

2 kwietnia 2021 | Newsy

W lutym na platformie Netflix zadebiutowała ostatnia, trzecia odsłona udanej filmowej trylogii Do wszystkich chłopców, których kochałam. Jak się okazuje nie będzie to jednak nasze ostatnie spotkanie z tą produkcją. Serwis planuje nakręcić serialowy spin-off.

W projekt zaangażowana jest Jenny Han, autorka powieści, na podstawie których powstały filmy. Spin-off będzie koncentrował się na jednej z sióstr Covey – tej najmłodszej Kitty. Widzowie będą towarzyszyć jej w poszukiwaniu prawdziwej miłości.

Kitty dużą rolę odegrała w pierwszym filmie z serii. To właśnie za jej sprawką miłosne listy Lary Jean trafiły do chłopaków, którzy jej się podobali. W dwóch pierwszych filmach była za młoda na szukanie miłości, ale w ostatniej części trylogii podczas podróży do Korei Południowej kogoś poznała…

Do roli Kitty powróci Anna Cathart. Scenariusz do serialu napisze Han oraz Siobhan Vivian. Produkcja składać ma się z półgodzinnych odcinków.

Co Wy na to?

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Netflix, Netflix, pokaż rogi, dam ci widzów tłum mnogi

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram