Trwają zdjęcia do 12. sezonu serialu Gliniarze

}

Data: 17 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Detektywi z Centralnego Biura Policji mają do rozwiązania kolejne kryminalne zagadki. Poza uwielbianymi przez widzów parami funkcjonariuszy na ekranie także nowe postaci. Wcielają się w nie Magdalena Wojtacha oraz Ewa Ruckgaber, mama grającej Natalię Nowak Eweliny! Zobacz pierwsze zdjęcia z realizowanej dwunastej serii hitowej produkcji Polsatu. Emisja na antenie Polsatu w 2022 roku.

W 12. sezonie serialu Gliniarze wracają dobrze znani i lubiani detektywi: Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuba Roguz (Piotr Mróz), Ewa Berg (Charlotta Zielińska), Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz), Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) i Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier). Wspomagani przez swoich współpracowników znów stają oko w oko z groźnymi przestępcami! Psychopaci, porywacze, handlarze żywym towarem, narkotykowi bossowie czy nieuchwytni seryjni mordercy… To tylko niektórzy, z którymi przyjdzie się zmierzyć śledczym z Centralnego Biura Policji. Czy tym razem wszyscy wyjdą cało z tych konfrontacji?

Do akcji wkraczają także nowe postaci. Aspirant sztabowy Agata Byczewska (Magdalena Wojtacha) to bystra i pozornie empatyczna policjantka z innej warszawskiej komendy. Zastępuje Kubę (Piotr Mróz) po tym, jak zostaje postrzelony i zawieszony w czynnościach służbowych. Byczewska jest czarnym charakterem na komendzie Centralnego Biura Policji. Będzie współpracować z Natalią (Ewelina Ruckgaber). Jakimi intencjami kieruje się nowa detektyw i czy w związku z jej działaniami Kubie Roguzowi (Piotr Mróz) uda się oczyścić z zarzutów o złamanie procedur i wrócić na komendę?

Elżbieta Mora (Ewa Ruckgaber, prywatnie mama Eweliny Ruckgaber) to natomiast matka Filipa Mory (Michał Hołub), narzeczonego Natalii. Przyszła teściowa Natalii jest dobrze sytuowaną, elegancją i zadbaną wdową. Energiczna, doświadczona, gotowa pomóc finansowo i organizacyjnie w wychowaniu dziecka Natalii i Filipa. Nawiązuje z przyszłą synową szczerą, dobrą relację, częściowo zastępując jej matkę, której Natalia nigdy nie miała.

Ewelina Ruckgaber z chęcią opowiedziała, w jaki sposób jej mama dołączyła do nowej serii najpopularniejszego i najchętniej oglądanego serialu Polsatu – Gliniarze!

Prawdę mówiąc to był przypadek, że moja mama dostała tę rolę. Pewnego dnia obudziłam się i myślę… nigdy nie miałam okazji zagrać z moją mamą, mimo że zdarzyło jej się grać w kilku produkcjach, jak Malanowski i Partnerzy, czy Sędzia Anna Maria Wesołowska. Pomyślałam, że skoro wiem, że na horyzoncie jest rola mojej teściowej, z którą mam mieć fajny kontakt, to może zagrałaby ją właśnie moja mama? To był taki luźny pomysł, ale zadzwoniłam do niej i zapytałam, co ona na to. Nie spodziewałam się, aż takiej radości z jej strony, ale uświadomiło mi to, że to chyba najlepszy wybór – cieszy się aktorka.

Serial Gliniarze emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Telewizji Polsat.

xp7ou5wh9vhtsh48o19qdg4d7ng385fy
fot. polsat
wbq2m6c295gdzi7zjk4a5q39pf8ertcj
fot. polsat
s4wgu97hruex6nap4qztp6oxcr2uony6
fot. polsat
qyuaq1ocrkjgurndtix4c5rfwqu4z1g1
fot. polsat
oh92pzu22h5oxh6bm5s5v3btd4kck9rm
fot. polsat
44d32bkfo49yswap2pb53knk4fseebtk
fot. polsat
4gbnt7gq2bhqke14d26f6t1pmww35jt9
fot. polsat

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Gliniarze – ruszyły zdjęcia do 11. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.