Trwają prace nad spin-offem filmu science fiction ”Lucy”

}

Data: 2 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Niespełna dekadę po premierze filmu Lucy należącego do gatunku akcji połączonego z science fiction, EuropaCorp i Village Roadshow myślą nad zrealizowaniem spin-offu.

Jak na razie nie wiadomo o czym miałby on opowiedzieć. Zdradzono jedynie, iż trwają rozmowy z Morganem Freemanem, który jeśli seria powstanie ponownie miałby wcielić się w profesora Samuela Normana.

Oto fabuła filmu z 2014 roku w reżyserii francuza Luca Bessona:

Lucy (Scarlett Johansson), mieszkająca na Tajwanie studentka, zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Min-sik Choi), na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wstawiona paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja ta przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości. Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej – powietrze, wibracje, ludzi, nawet grawitację. Rozwijają się u niej również cechy nadludzkie – telepatia, telekineza oraz zapierająca dech w piersiach kontrola nad materią.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Wiosną w Canal+ zadebiutuje serial Emigracja – poznajcie szczegóły

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.