Truth Seekers – zwiastun i data premiery nadprzyrodzonego serialu komediowego od Amazona

24 września 2020 | Newsy

Platforma Amazon opublikowała oficjalny zwiastun swojego nowego komediowego serialu posiadającego nadprzyrodzone wątki. Mowa o Truth Seekers, za który odpowiadają Nick Frost i Simon Pegg.

To serial łączący komedię z horrorem. Opowie o duchach i nawiedzeniach. Jego akcja rozgrywać się będzie głównie w opuszczonych budynkach kościołów, szpitali i innych podobnych miejscach. Frost ma wcielić się w Gusa, jednego z członków ekipy polującej na duchy, która odkrywa i filmuje zjawiska paranormalne na terenie Wielkiej Brytanii. Pegg zagra bohatera o imieniu Dave. Szczegóły dotyczące jego postaci nie są jeszcze znane, ale prawdopodobnie będzie on drugim członkiem ekipy Gusa. Wiadomo także, że Gus odkryje spisek zagrażający ludzkości.

W obsadzie oprócz wyżej wspomnianych są także Samson Kayo, Malcolm McDowell, Emma D’Arcy i Susan Wokoma.

Serial składa się z ośmiu półgodzinnych odcinków. Jego premiera już 30 października 2020 roku.

truthseekers
amazon

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Serial o Zygmuncie Freudzie - za sterami Todd Haynes

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!