Truth Seekers – zwiastun i data premiery nadprzyrodzonego serialu komediowego od Amazona

}

Data: 24 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon opublikowała oficjalny zwiastun swojego nowego komediowego serialu posiadającego nadprzyrodzone wątki. Mowa o Truth Seekers, za który odpowiadają Nick Frost i Simon Pegg.

To serial łączący komedię z horrorem. Opowie o duchach i nawiedzeniach. Jego akcja rozgrywać się będzie głównie w opuszczonych budynkach kościołów, szpitali i innych podobnych miejscach. Frost ma wcielić się w Gusa, jednego z członków ekipy polującej na duchy, która odkrywa i filmuje zjawiska paranormalne na terenie Wielkiej Brytanii. Pegg zagra bohatera o imieniu Dave. Szczegóły dotyczące jego postaci nie są jeszcze znane, ale prawdopodobnie będzie on drugim członkiem ekipy Gusa. Wiadomo także, że Gus odkryje spisek zagrażający ludzkości.

W obsadzie oprócz wyżej wspomnianych są także Samson Kayo, Malcolm McDowell, Emma D’Arcy i Susan Wokoma.

Serial składa się z ośmiu półgodzinnych odcinków. Jego premiera już 30 października 2020 roku.

truthseekers
amazon

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Serial o Zygmuncie Freudzie - za sterami Todd Haynes

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.