Truth Seekers – Simon Pegg i Nick Frost w nowej serii od Amazona!

}

Data: 6 sierpnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Simon Pegg i Nick Frost to aktorski duet, który tym razem wystąpi w nowej produkcji Amazona Truth Seekers. Ma to być serial z gatunku horroru, opowiadający o duchach i nawiedzeniach.

Jego akcja rozgrywać się będzie głównie w opuszczonych budynkach kościołów, szpitali i innych podobnych miejscach. Frost ma wcielić się w Gusa, jednego z członków ekipy polującej na duchy, która odkrywa i filmuje zjawiska paranormalne na terenie Wielkiej Brytanii. Pegg zagra bohatera o imieniu Dave. Szczegóły dotyczące jego postaci nie są jeszcze znane, ale prawdopodobnie będzie on drugim członkiem ekipy Gusa. Wiadomo także, że Gus odkryje spisek zagrażający ludzkości.

Serial ma składać się z ośmiu półgodzinnych odcinków, do których scenariusz napiszą Frost i Pegg. Data jego premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  The Last Days of Ptolemy Grey – Samuel L. Jackson gwiazdą nowego serialu Apple TV+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.