w

Truth Seekers – Simon Pegg i Nick Frost w nowej serii od Amazona!

ed shaun dead
screenrant

Simon Pegg i Nick Frost to aktorski duet, który tym razem wystąpi w nowej produkcji Amazona Truth Seekers. Ma to być serial z gatunku horroru, opowiadający o duchach i nawiedzeniach.

Jego akcja rozgrywać się będzie głównie w opuszczonych budynkach kościołów, szpitali i innych podobnych miejscach. Frost ma wcielić się w Gusa, jednego z członków ekipy polującej na duchy, która odkrywa i filmuje zjawiska paranormalne na terenie Wielkiej Brytanii. Pegg zagra bohatera o imieniu Dave. Szczegóły dotyczące jego postaci nie są jeszcze znane, ale prawdopodobnie będzie on drugim członkiem ekipy Gusa. Wiadomo także, że Gus odkryje spisek zagrażający ludzkości.

Serial ma składać się z ośmiu półgodzinnych odcinków, do których scenariusz napiszą Frost i Pegg. Data jego premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the oa brit marling season 1 600x336

The OA – Netflix kasuje serial po dwóch sezonach!

lucy hale in katy keene banner

Katy Keene – zobaczcie zwiastun spin-offu Riverdale!