Truth Be Told z odnowieniem na 3. sezon

}

Data: 8 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Apple TV+ złożyło zamówienie na trzeci sezon kryminalnego antologicznego serialu Truth Be Told. Gwiazdą produkcji jest Octavia Spencer, która pełni także obowiązki producenta wykonawczego.

Trzecim sezonem pokieruje jednak nowy showrunner. Funkcję tą objęła Maisha Closson. Przejęła ona to stanowisko od Nichelle Tramble Spellman, która teraz będzie tylko producentką.

Olivia Spencer wciela się w dziennikarkę śledczą Poppy Parnell, która od lat prowadzi podcast o głośnych sprawach kryminalnych. Produkcja ma antologiczny charakter, a więc każdy sezon skupia się na innej historii.

W drugim sezonie Poppy podjęła się sprawy dotyczącej jej przyjaciółki z dzieciństwa Micah Keith– w tej roli Kate Hudson. Jest to sprawa o morderstwo. Chodzi dokładnie o tajemniczą śmierć męża Micah. Jak się okaże sprawa ta wystawi wieloletnią przyjaźń kobiet na wielką próbę.

Premiera 3. sezonu prawdopodobnie w drugiej połowie 2022 roku.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Titans sezon 2. - jest pierwszy zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.