True Story – pierwsze spojrzenie na limitowany dramat Netflixa z Kevinem Hartem w roli głównej

17 września 2021 | Newsy

Netflix udostępnił pierwsze zdjęcia z serialu dramatycznego True Story, w który to w główne role wcielają się Kevin Hart i Wesley Snipes.

Hart i Snipes odgrywają swoich braci. Kid w tej roli Hart w drodze do domu zatrzymuje się w swoim rodzinnym mieście w Filadeldii. To wydarzenie stanie się dla niego – jednego z najsłynniejszych komików na świecie – sprawą życia i śmierci, bowiem konsekwencje utraconego wieczoru z jego krnąbrnym starszym bratem (Snipes) grożą zniszczeniem wszystkiego co do tej pory zbudował.

true story kevin hart wesley snipes netflix 4
fot. netflix
true story kevin hart wesley snipes netflix 3
fot. netflix
true story kevin hart wesley snipes netflix 2
fot. netflix
true story kevin hart wesley snipes netflix 1
fot. netflix

True Story składa się z siedmiu odcinków. Odpowiada za niego producent wykonawczy Narcos i Narcos: Meksyk – Eric Newman.

Premiera serialu już 24 listopada 2021 roku.

Źródło: TV Line

ZOBACZ TEŻ  Midnight Mass rozpoczyna swoją produkcję!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram