Trinkets – zwiastun nowego serialu Netflixa!

}

Data: 31 maja 2019

a

Kategorie: Newsy

Trinkets to nowy serial od Netflixa będący adaptacją powieści Kirsten „Kiwi” Smith o tym samym tytule. Dziesięcioodcinkowy sezon zadebiutuje już 14. czerwca.

https://youtu.be/xz1IkeXs6yI

Poznamy historię i moc przyjaźni trzech nastoletnich dziewcząt, które pochodzą z trzech zupełnie różnych środowisk, ale łączy je jedno wspólne hobby – uwielbiają kraść. Połączy je silna więź jakiej nigdy by się nie spodziewały i razem będą przechodzić przez wszelkie szkolne, jak i rodzinne problemy. Przyjaźń jest bezcenna, wszystko inne możesz ukraść – takim hasłem Netflix reklamuje serial.

W głównych rolach wystąpią Brianna Hildebrand, Kiana Madeira i Quintessa Swindell. Showrunnerem jest Linda Gase, a autorkami scenariusza Amy Andelson, Emily Meyer i Smith. Sara St. Onge wyreżyserowała dwa pierwsze odcinki.

Źródło: teenvogue

ZOBACZ TEŻ  Zobacz pierwsze zdjęcia z planu ELITE!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.