”Treason” – plakat i pierwsze zdjęcia z szpiegowskiego thrillera Netflix

}

Data: 21 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował pierwszy plakat promujący swój szpiegowski thriller Treason. Platforma opublikowała także kilka zdjęć z planu, na których widzimy część głównych bohaterów serialu.

Na opublikowanych fotografiach widzimy m.in. Charliego Coxa jako Adama Lawrence i Olgę Kurylenko jako Karę.

treason 1
treason 2
treason 3
treason 5
treason 6
treason pic

A oto plakat:

treason poster

Treason skupia się wokół Adama Lawrence’a, wyszkolonego i świetnie przygotowanego agenta specjalnego MI6, który jest już zawodowo ustawiony. Nagle dopada go jednak przeszłość. W jego życiu pojawia się Kara, rosyjski szpieg, z którym dzieli skomplikowaną przeszłość. Kobieta staje pomiędzy nim, a jego żoną Maddy. Tworzy się skomplikowana relacja, w której każdy chce ujawnić nawzajem skrywane sekrety.

Występ w Treason jest dla Coxa kolejną po Daredevilu współpracą z Netflixem. Oprócz niego i Kurylenko w obsadzie są także Ciaran Hinds i Oona Chaplin. Twórcą serialu jest Matt Charman, scenarzysta Mostu szpiegów.

Treason to miniserial, który w bibliotece serwisu pojawi się 26 grudnia.

Źródło: Comingsoon / fot. Netflix

ZOBACZ TEŻ  Emily w Paryżu – data premiery i pierwsza zapowiedź 3. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.