Treadstone – zobaczcie zapowiedź pierwszego serialu ze świata Bourne’a!

}

Data: 10 sierpnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Stacja USA Network zaprezentowała pierwszą zapowiedź swojego szpiegowskiego serialu osadzonego w świecie Jasona Bourne’a. Do sieci trafiły także dwa debiutanckie zdjęcia.

https://youtu.be/nXcwpmDveqA

Serial ten skupi się na opowiedzeniu tego jak powstał tytułowy program CIA wykorzystujący protokół modyfikowania zachowania do tego, aby szkolić bezwzględnych zabójców. Znany nam wszystkim Jason Bourne był właśnie jednym z ludzi, którzy zostali poddani temu programowi. Poznamy kilkoro agentów, którzy pozostając do tej pory w uśpieniu zostają w tajemniczy sposób wybudzeni, bowiem mają do wykonania śmiertelnie niebezpieczne zadanie.

Pierwszy sezon ma składać się z 10. odcinków po godzinie każdy. W rolach głównych wystąpią Jeremy Irvine i Brian J. Smith oraz Omar Metwally, Tracy Ifeachor, Gabrielle Scharnitzky, Michelle Forbes oraz Michael Gaston. Autorem scenariusza jest Tim Kring, a pilot serialu wyreżyseruje Ramin Bahrani.

image urlhttps ewedit.files .wordpress.com 2019 08 nup 185616 0103
yahoo
image urlhttps ewedit.files .wordpress.com 2019 08 nup 185616 9534
yahoo

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Zwiastun serialu Alexa & Katie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.