w

Transparent – pierwsza zapowiedź finału produkcji!

transparent musicale finale poster
naekranie

Transparent to oryginalny serial od Amazona, który doczekał się czterech sezonów. Właśnie powraca z piątą, finałową odsłoną, w nietypowej formie, bo jako dwugodzinny musical. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun produkcji, który możecie zobaczyć poniżej.

To dość specyficzny komedio-dramat opowiadający o rodzinie Pfeffermanów. Morton, głowa rodziny pewnego dnia oświadcza swoim dorosłym już dzieciom, że jest transgenderową kobietą i przyjmuje imię Maura. Ta informacja wywraca ich życie do góry nogami. Od tej pory cała rodzina musi nauczyć się żyć od nowa.

W głównej roli występował Jeffrey Tambor, jednak po oskarżeniach o molestowanie seksualnie nie zobaczymy go już w finale serii. Jak widzimy na zwiastunie, Maura umiera, a członkowie jej rodziny na swój pokręcony sposób przeżyją żałobę.

W rolach głównych ponownie wystąpią Judith Light, Gaby Hoffmann, Jay Duplass, Amy Landecker i Alexandra Billings. Ich bohaterowie ukażą nam fantazyjną muzyczną podróż inspirowaną klasycznymi musicalami.

Finał serialu ma powrócić jeszcze w tym roku. Jego premiera na Amazon Prime Video planowana jest na jesień. Dokładna data nie została jak na razie podana.

transparent musicale finale poster
naekranie

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jessica jones season 3 krysten ritter 150x150

Jessica Jones sezon 3. – jest plakat!

Czarnobyl Chernobyl

Czarnobyl – recenzja serialu – Jakość obroni się sama