naekranie

Transparent – pierwsza zapowiedź finału produkcji!

Transparent to oryginalny serial od Amazona, który doczekał się czterech sezonów. Właśnie powraca z piątą, finałową odsłoną, w nietypowej formie, bo jako dwugodzinny musical. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun produkcji, który możecie zobaczyć poniżej.

To dość specyficzny komedio-dramat opowiadający o rodzinie Pfeffermanów. Morton, głowa rodziny pewnego dnia oświadcza swoim dorosłym już dzieciom, że jest transgenderową kobietą i przyjmuje imię Maura. Ta informacja wywraca ich życie do góry nogami. Od tej pory cała rodzina musi nauczyć się żyć od nowa.

W głównej roli występował Jeffrey Tambor, jednak po oskarżeniach o molestowanie seksualnie nie zobaczymy go już w finale serii. Jak widzimy na zwiastunie, Maura umiera, a członkowie jej rodziny na swój pokręcony sposób przeżyją żałobę.

W rolach głównych ponownie wystąpią Judith Light, Gaby Hoffmann, Jay Duplass, Amy Landecker i Alexandra Billings. Ich bohaterowie ukażą nam fantazyjną muzyczną podróż inspirowaną klasycznymi musicalami.

Finał serialu ma powrócić jeszcze w tym roku. Jego premiera na Amazon Prime Video planowana jest na jesień. Dokładna data nie została jak na razie podana.

transparent musicale finale poster
naekranie

Źródło: deadline

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.