Transformers: Wojna o Cybertron – kolejna część przygód Autobotów i Deceptikonów od Netflixa

}

Data: 29 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Fani Transformersów z pewnością będą zadowoleni. Na platformę Netflix zmierza druga część animowanej trylogii poświęconej Transformersom. Nosi ona podtytuł Wschód Ziemi. Zerknijcie na poniższą zapowiedź.

Pod koniec czerwca tego roku na platformie pojawił się pierwszy rozdział nowej sagi kosmicznej serii o odwiecznych walkach Autobotów i Deceptikonów. Produkcja okazała się nad podziw udana i skradła serca fanów tych wielkich robotów.

Po utracie Wszechiskry Megatron musi pogodzić się z gorzką prawdą: jego Decepticony są uwięzione na umierającym Cybertronie. Tymczasem, zagubieni na ciemnych krańcach kosmosu, Optimus Prime i jego zespół podejmują się desperackiej misji i niespodziewanie napotykają… kosmicznych najemników.

Premiera serialu Transformers: Wojna o Cybertron. Wschód Ziemi odbędzie się wkrótce. Dokładna data nie została jeszcze podana, ale możliwe, iż doczekamy się jej jeszcze w tym roku. Akcja Rozdziału II dziać będzie się bezpośrednio po wydarzeniach z poprzednich sześciu epizodów.

Źródło: netflix

ZOBACZ TEŻ  James Newton Howard kompozytorem serialu Willow

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.