dietland

Trailer Dietland – nowego serialu z Julianną Margulies

4 maja 2018 | Newsy

Występująca w Twin Peaks – Joy Nash oraz znana z Ostrego Dyżuru i Żony Idealnej – Julianna Margulies wystąpią razem w nowym serialu AMC – Dietland.

Serial opowiada o Plum Kettle (Joy Nash), która za dnia odpowiada na listy szefowej znanego modowego magazynu – Kitty Montgomery (Julianna Margulies), a w nocy dołącza do grupy kobiet, które zabijają mężczyzn oskarżonych o molestowanie lub ataki seksualne.

Serial pojawi się już 4 czerwca na AMC, powstał na podstawie książki Sarai Walker o tym samym tytule, a już teraz możecie obejrzeć trailer z serialu!

ZOBACZ TEŻ  Seriale polityczne - TOP 15, które musisz obejrzeć

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram