TOP 10 oglądalności HBO GO w Polsce w 2021 roku

}

Data: 12 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Miniony 2021 rok w HBO GO wypełniony był wieloma różnorodnymi nowościami zarówno filmowymi, jak i serialowymi. Były wśród nich chwalone przez krytyków produkcje obyczajowe, trzymające w napięciu historie kryminalne, niesamowite opowieści fantasy, zabawne komedie czy poruszające dokumenty. Z każdym miesiącem biblioteka HBO GO powiększała się o nowe tytuły, dzięki czemu użytkownicy serwisu mieli okazję na znalezienie idealnej dla siebie propozycji do oglądania. Jakie seriale widzowie najczęściej wybierali z oferty HBO GO?

Najchętniej oglądanym serialem w 2021 roku w HBO GO w Polsce okazał się być wyróżniony m.in. Emmy miniserial HBO Mare z Easttown z Kate Winslet w roli głównej. W produkcji tej podążamy śladami policjantki z małego miasteczka w Pensylwanii podczas prowadzonego przez nią śledztwa w sprawie morderstwa. Historia zagłębia się w mroczne strony zżytej ze sobą społeczności i podejmuje próbę analizy tego, jak rodzinne i dawne tragedie mogą definiować naszą teraźniejszość. Na drugim miejscu znalazła się Gra o tron, a na trzecim Opowieść podręcznej, której czwarty sezon debiutował w zeszłym roku.

TOP 10 oglądalności HBO GO w Polsce w 2021 roku – seriale:

  1. Mare z Easttown
  2. Gra o tron
  3. Opowieść podręcznej
  4. Rick i Morty
  5. Przyjaciele
  6. Czarnobyl
  7. Księga czarownic
  8. Sukcesja
  9. I tak po prostu…
  10. Nierealne

Po którą z tych produkcji sięgnęliście w ubiegłym roku? A może zainteresowało Was coś zupełnie innego? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Y: The Last Man – nowa zapowiedź ukazująca wielkość apokalipsy

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.