Tom Holland w serialu The Crowded Room od Apple TV+

12 kwietnia 2021 | Newsy

Tom Holland po występie w filmie Cherry zacieśnia swoją współpracę z platforma Apple TV+. Otrzymał główną rolę w antologicznym serialu The Crowded Room. Oprócz wcielenia się w pierwszoplanowego bohatera będzie on także producentem wykonawczym serii.

The Crowded Room poruszać ma dość trudny temat, jakim jest choroba psychiczna. Poznamy historie ludzi, których dopadła i którzy musieli nauczyć się z nią żyć. Pierwszy sezon składający się z 10 epizodów opierać będzie się na książce Daniela Keyesa The Minds of Billy Milligan. Opowie on historię Billy’ego Milligana, pierwszego człowieka, który za dokonane przewinienia został uniewinniony z powodu swojej psychicznej choroby. Wykryto u niego bardzo ciężki przypadek rozszczepienia osobowości na aż 24 różne postaci.

Producentem serii oprócz Hollanda będzie także Akiva Goldsman.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Zwiastun finałowego odcinka serialu Titans

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram