Przeczytano:

Tom Budge rezygnuje z roli w Władcy Pierścieni Amazona

16 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Rozwijana właśnie w Nowej Zelandii seria Władca Pierścieni od Amazona straciła członka obsady. Z projektu zrezygnował Tom Budge.

Informację taką podał na swoim Instagramie.

bez tytulu 7

Tutaj link do wpisu.

Z wielkim smutkiem muszę Wam powiedzieć, że opuściłem serial telewizyjny Władca Pierścieni Amazona. Po niedawnym obejrzeniu pierwszych odcinków nakręconych w ostatnim czasie, Amazon zdecydował się pójść w innym kierunku z moją postacią. Muszę podziękować zespołowi kreatywnemu za ich zachętę do wypróbowania czegoś, co uważałem za nowe, ekscytujące i piękne. – napisał Budge

Nie wiadomo w jaką postać wcielał się Budge. Teraz po jego rezygnacji pod znakiem zapytania stoi jej przyszłość. Czy rola zostanie przekształocna czy też postać odgrywana przez aktora całkowicie zostanie usnięta z projektu? Wszystko z pewnością zależy od kluczowości tego bohatera.

Akcja serialu Władca Pierścieni dziać się będzie w Drugiej Erze Śródziemia, a więc na około trzy tysiące lat przed wydarzeniami w filmowej trylogii. Miejscem akcji ma być wyspa Numenor, która w filmach była już całkowicie zniszczona od wielu setek lat. Druga Era trwa 3441 lat i rozpoczęła się po wygnaniu Morgotha, mrocznego pana poprzedzającego Saurona, a jej koniec pieczętuje pierwszy upadek Saurona. Do opowiedzenia jest mnóstwo historii w tym powstanie Saurona, ukucie Jedynego Pierścienia i pozostałych oraz pojawienie się upiorów strzegących pierścienia.

Premiera serialu zaplanowana jest na ten rok.

Źródło: Instagram

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również