To nie Edward! Jacob Batalon jako wampir w serialu Reginald the Vampire

}

Data: 26 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Podczas Comic-Conu w San Diego stacja Syfy zaprezentowała światu pierwszą zapowiedź swojego komediowego horroru Reginald the Vampire. Produkcja ta opiera się na serii powieści Johnny’ego B. Truanta Fat Vampire.

Reginald to świeżo przemieniony wampir, który trafia do świata zamieszkanego przez piękne, wysportowane i próżne wampiry. Jako nowy musi pokonać różne bariery takie jak łobuz pracujący na zlecenie szefa nowego świata, miłość do ludzkiej dziewczyny, której nie może mieć czy wódz wampirów pragnący jego śmierci. Na szczęście Reginald odkrywa, że ma kilka własnych mocy.

Twórcą serialu jest Harley Peyton. Serial Reginald the Vampire składa się z dziesięciu odcinków. Za kamerą serialu stanął Jeremiah Chechik. W główną rolę wciela się Jacob Batalon.

Premiera serialu 5 października.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  The Falcon and the Winter Soldier – baner i spot reklamujący nadchodzącą produkcję

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.