To koniec ”Cobra Kai”. Udana produkcja zakończy się 6. sezonem

}

Data: 21 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Cobra Kai nigdy nie umiera. Po pięciu rewelacyjnych sezonach nadchodzi koniec tej rozgrywki. Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź szóstej i zarazem finałowej serii.

Piąty sezon mający swoją premierę we wrześniu ubiegłego roku otrzymał 100% na Rotten Tomatoes i był oglądany przez 274 miliony godzin w pierwszym miesiącu po premierze.

Cobra Kai nie jest oryginalną produkcją Netflix. Platforma przejęła serial od Youtube po drugim sezonie. Trzeci nakręcony już wcześniej tylko wyemitowała, a czwarty został już w całości przez nią zrealizowany.

Naszym celem było zakończenie tej produkcji na naszych warunkach, o czasie i miejscu, który zawsze sobie wyobrażaliśmy. Właśnie przyszedł ten czas – powiedzieli twórcy Josh Heald, Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg.

Akcja serialu Cobra Kai toczy się ponad 30 lat po historycznym turnieju karate z 1984 r. Mimo upływu lat Daniel LaRusso (Ralph Macchio) i Johnny Lawrence (William Zabka) pozostają skłóconymi ze sobą rywalami. Lawrence otiwiera dojo karate ponownie rozpalając ogień rywalizacji pomiędzy La Russo. Ten zaś stara się jakoś funkcjonować i utrzymać życiową równowagę bez udziału mentora, pana Miyagi.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Hunt: Showdown zostanie zekranizowane jako serial live action

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.