TNT pracuje nad serialem opartym o film Tożsamość

}

Data: 30 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media stacja TNT rozpoczęła wstępne prace nad serialowym projektem opartym na filmie Tożsamość z 2011 roku z Liamem Neesonem w roli głównej.

Film opowiadał o losach dr Martina Harrisa, który po samochodowym wypadku z przerażeniem odkrywa, iż stracił swoją tożsamość, a do tego ścigany jest przez grupę seryjnych morderców.

Reżyserem filmu jest Jaume Collet-Serra, który jest także zaangażowany w serialowy projekt. Ten jednak nie ukaże losów Harrisa, a zupełnie innego bohatera. Jego akcja rozgrywać ma się po wydarzeniach z filmu . Poznamy nową postać, która przeżyje niesamowitą, pełną akcji przygodę. Sean Finegan napisze scenariusz do serialu i będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego. Projekt nie posiada jeszcze swojego oficjalnego tytułu.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Moon Girl and Devil Dinosaur – animacja Marvela zadebiutuje na Disney Channel!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.