TNT ogłasza datę premiery 3. sezonu serialu Snowpiercer

}

Data: 4 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Wspaniała wiadomość dla fanów serialu Snowpiercer. Stacja TNT ogłosiła datę premiery oczekiwanego trzeciego sezonu. Ta post-apokaliptyczna produkcja powróci już 24 stycznia 2022 roku.

W Polsce serial ten dostępny jest na platformie Netflix. Jak na razie nie wiadomo czy również w tym samym czasie pojawi się w serwisie.

Zdjęcia do trzeciej serii zakończyły się w połowie wakacji. Serial otrzymał także odnowienie na czwarty sezon.

Snowpiercer to produkcja, której akcja dzieje się siedem lat po tym jak świat stał się zamarzniętym pustkowiem. Mamy garstkę ocalałych żyjących w nieustannie pędzącym pociągu. Oczywiście społeczeństwo go zamieszkujące dzieli się na klasy, a nieustanna niesprawiedliwość i polityka przetrwania doprowadzają do ciągłych konfliktów.

Pod koniec drugiego sezonu Layton i Ruth trafiają do wagonu kompostowego Dużej Alicii, skąd planują jak odzyskać Snowpiercera z rąk Wilforda. W końcu uciekają i odzielają się od całego pociągu pozostając z 10 wagonami i lokomotywą Snowpiercera.

Sezon trzeci rozpocznie się w momencie, gdy Layton dowodzi małym oderwanym od reszty pociągiem i wyrusza na poszukiwania Melanie. Pragnie znaleźć także możliwe ciepłe miejsce, w którym na nowo można by stworzyć cywilizację. Wilford z kolei cieszy się z odzyskanej władzy.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Snowpiercer powraca jednak do TNT!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.