Titans sezon 2. – zobaczcie nowe plakaty z bohaterami!

4 września 2019 | Newsy

Do premiery nowego sezonu Titans pozostały zaledwie dwa dni i z tej okazji DC Universe wydało cztery nowe plakaty z głównymi bohaterami produkcji.

Na poniższych grafikach widzimy Raven w nowym wydaniu, bliższym temu komiksowemu, a także Dicka Graysona, Starfire i Hawka z Dove.

titans raven 1
comingsoon
titans season 2 grayson
comingsoon
titans starfire
comingsoon
titans s2 promo art 4
comingsoon

Premiera na DC Universe już 6 września.

ZOBACZ TEŻ  Titans – zapowiedź 3. sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram