Titans powrócą z 3. sezonem już latem tego roku!

23 maja 2021 | Newsy

Dobra wiadomość dla fanów superbohaterskiego serialu Titans. HBO Max ogłosiło, iż produkcja z trzecim sezonem powróci już w sierpniu.

Serial ten wyprodukowała DC Universe i po dwóch sezonach przeniesiony został do HBO Max. W naszym kraju produkcja dostępna jest na Netflixie.

Obsadę trzeciego sezonu prowadzi Brenton Thwaites, który wciela się w postać Robina. Oprócz niego zobaczymy m.in. Annę Diop, Alana Ritchsona, Teagan Croft, Conor Lesie oraz Damaris Lewis. W nowych odcinkach pojawią się także Barbara Gordon, Tim Drake i Strach na wróble. Wcielą się w nich odpowiednio Savannah Welch, Jay Lycurgo i Vincent Kartheiser.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Seks w wielkim mieście doczeka się swojej kontynuacji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram