Timothy Olyphant z rolą w serialu Daisy Jones & The Six

}

Data: 5 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Dla platformy Amazon Prime Video powstaje serialowy dramat muzyczny Daisy Jones & The Six oparty na powieści Taylora Jenkinsa Reida o tym samym tytule. Angaż w serialu otrzymał właśnie aktor Timothy Olyphant, którego kojarzyć możecie z serialu Santa Clarita Diet czy Justified: Bez przebaczenia.

Produkcja ta składać ma się z 10 odcinków. Opowie o historii powstania, rozkwitu i upadku fikcyjnego zespołu rockowego z lat 70 XX wieku, który osiągnął status legendy. Olyphant wcieli się w Roda, przebojowego i zuchwałego managera, który zachęca zespół Dunne Brothers do przeprowadzki z Pittsburga do Los Angeles. Gdy zespół osiąga sukces, pomiędzy jego członkami coraz częściej dochodzi do osobistych konfliktów, które Rod stara się opanować, aby zespół przetrwał.

W obsadzie oprócz Olyphanta znajdują się także: Riley Keough, Sam Claflin, Will Harrison, Camila Morrone, Suki Waterhouse, Josh Whitehouse, Nabiya Be, Sebastian Chacon i Tom Wright. Autorami scenariusza do serialu są Michael H. Weber i Lauren Neustadter. James Ponsoldt stanie za kamerą pięciu pierwszych odcinków.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  The Society - serial młodzieżowy na nowym zwiastunie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.