Timothy Olyphant powróci do roli Raylana Givensa?

}

Data: 18 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media możliwy jest powrót aktora Timothy Olyphanta do roli zastępcy szeryfa federalnego Raylana Givensa, którego odgrywał w serialu Justified: Bez przebaczenia.

Stacja FX pracuje nad nową serią osadzoną w tym samym świecie, która opierać będzie się na powieści Elmore Leonarda noszącej tytuł City Primeval: High Noon in Detroit. W projekt zaangażowani są Graham Yost, Michael Dinner i Dave Andron.

Projekt obecnie jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Z Olyphantem nie zawarto jeszcze żadnej umowy. Nie wiadomo czy jeśli rozmowy z nim dojdą do skutku to zaoferowane zostanie mu odegranie głównej roli być może innej niż Givensa, czy pojawi się raczej gościnnie.

Fabuła nowego serialu podąży za zabójcą Clementem Mansellem, znanym jako Oklahoma Wildman i detektywem Raymondem Cruzem z wydziału zabójstw z Detroit, który za cel obrał sobie schwytanie go za wszelką cenę.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Star Trek: Discovery – będzie spin-off!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.