Tim Roth zastępuje Iana McShane’a w serialu o właścicielu nocnego klubu w Sydney

}

Data: 25 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Dla Paramount+ powstaje serial Last King of the Cross, w którym główną rolę odegrać miał Ian McShane. Aktor jednak z powodu problemów zdrowotnych zmuszony został do rezygnacji z roli. Zastąpi go Tim Roth.

Serial składać ma się z 10. odcinków, w których poznamy historię Johna Ibrahima, właściciela nocnego klubu Kings Cross w Sydney. Pomimo braku oficjalnych dowodów klub ten często łączony jest z przedstawicielami przestępczych organizacji działających na terenie Australii. Produkcja ukaże nam to jak Ibrahim z biedy i jako imigrant bez wykształcenia i żadnych perspektyw stał się właścicielem dobrze prosperującego klubu.

Fabuła serialu opiera się na autobiografii napisanej przez Ibrahima. Roth wcieli się w Ezrę Shipmana, szefa kryminalnego podziemia Sydney i głównego antagonistę serii. Mężczyzna jednak w obliczu zbliżającej się śmierci pragnie znaleźć swojego następcę. Wybór pada na Johna, w którym widzi kopię młodego siebie.Ezra wprowadza go do swojego elitarnego kręgu, czy jednak dobrze robi? Czy on sam nie jest wykorzystywany?

W głównego bohatera Johna wciela się Licnoln Younes. Zdjęcia do serialu powstają w Sydney i okolicznych miejscowościach. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Plakaty promujące serial Halo

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.