Tim Burton opowie o Wednesday Addams

18 lutego 2021 | Newsy

Mający swoją własną, niepowtarzalną wizję reżyser Tim Burton łączy swoje siły z Netflixem. Dla platformy powstanie serial opowiadający o córce Addamsów – Wednesday.

Projekt nosi tytuł Wednesday i skierowany ma być do nastoletnich widzów. Poznamy głębiej nastoletnie lata rozmiłowanej w makabrze dziewczynki, która uczęszczała do Nevermore Academy. Wednesday będzie starać się opanować swoje nadprzyrodzone zdolności, jednocześnie chcąc udaremnić serię morderstw panującą w jej lokalnym mieście. Na swojej głowie będzie miała także nierozwiązaną sprzed ćwierć wieku tajemnicę swojej rodziny. Wszystko to nałoży się na nastoletnią Wednesday, która będzie walczyć także z burzą hormonów i sercowymi kłopotami, wplątując się w dziwne związki.

Burton ma być reżyserem tej ośmioodcinkowej produkcji. Jak na razie nie wiadomo kto wcieli się w główną rolę. A Wy kogo widzielibyście w roli Wednesday?

Źródło: comingsoon, twitter

ZOBACZ TEŻ  Wednesday – Catherine Zeta-Jones jako Morticia Addams

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram