This is US Sezon 5 – opóźniony przez koronawirusa?

21 maja 2020 | Newsy

j

This is US, czyli Tacy jesteśmy, to popularny serial opowiadający o losach rodziny trojaczków. Akcja dzieje się w Stanach Zjednoczonych.

Jon Huertas (w serialu jako Miguel Rivas) brał udział w rozmowie z gubernatorem Kalifornii Gavinem Newsomem, która odbyła się na Zoomie.

Spotkanie poruszało temat problemów branży filmowej w Los Angeles związanej z koronawirusem. Huertas powiedział, że twórca serialu Dan Fogelman sugeruje, że 5 sezon zacznie być kręcony dopiero w styczniu 2021. Winowajcą tego jest właśnie aktualna pandemia i jej wpływ na Stany Zjednoczone. 

Jednocześnie aktor powiedział, że jest najmniej chronioną osobą na planie w obecnej sytuacji. Wspominał o tym, że nie można przecież grać w maseczkach.

Słowa Jona nie zostały skomentowane.

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [29.01.2018]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy