Przeczytano:

Them – nowa antologia grozy od Amazona. Zobaczcie zwiastun

10 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Amazon opublikował pierwszy materiał filmowy promujący nadchodzącą antologiczną serie grozy Them. Odpowiadają za nią Little Marvin i Leny Waithe.

Pierwszy sezon serialu przeniesie nas do lat 50 ubiegłego wieku. Rodzina afroamerykanów przenosi się z Północnej Karoliny, do dzielnicy Los Angeles, w której mieszkają sami biali. W tym czasie miało miejsce wydarzenie znane jako Druga Wielka Migracja Afroamerykanów. Idylliczne z pozoru miejsce jakie wybrali staje się punktem zerowym, w którym wrogie siły będą starały się zniszczyć tą rodzinę.

W rolach głównych występują Deborah Ayorinde, Ashley Thomas, Alison Pill, Shahadi Wright Joseph, Melody Hurd i Ryan Kwanten. Serial jest koprodukcją Amazona i Sony Pictures Television.

them2

Premiera Them już 9 kwietnia 2021 roku.

Źródło: ew.com

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również