The Witcher: Blood Origin – nowa aktorka dołącza do obsady.

7 lipca 2021 | Newsy

j

Autor: Dominik Smyk

Serial „The Witcher: Blood Origin” to pierwszy zaproponowany przez platformę Netflix spin – off „Wiedźmina”. Opowiada on historię wydarzeń , które miały miejsce 1200 lat przed przygodami Geralta z Rivii. Do obsady produkcji dołączyła właśnie kolejna aktorka.

witcher

Aktorką tą jest Michelle Yeoh, która zagra Scian. Jej postać jest ostatnią z wędrownego plemiona elfów władających mieczami. Choć nikt nie może, się z nią równać w walce, to też nikt nie jest równie tajemniczy co ona. Kiedy nadarza się, więc okazja odzyskania przedmiotu skradzionego plemieniu wiele lat temu postanawia ona wyruszyć w niesamowicie niebezpieczną misję, która zmieni nie tylko ją.

Yeoh to niezwykle doświadczona malezyjska aktorka chińskiego pochodzenia, którą to ma na swoim koncie już wiele ról, czy to filmowych, czy serialowych. Do tej pory mogliśmy ją oglądać w takich produkcjach jak: „Przyczajony tygrys, ukryty smok”, „Bajecznie bogaci Azjaci”, czy też „Star Trek: Discovery”. Teraz jestem niezwykle ciekawy jak sprawdzi się ona w serialu fantasy.

Żródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  The Witcher: Blood Origin – nowy serial Netflixa ze świata Wiedźmina!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram