Przeczytano:

The Witcher: Blood Origin – nowa aktorka dołącza do obsady.

07 07 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Dominik Smyk

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Serial “The Witcher: Blood Origin” to pierwszy zaproponowany przez platformę Netflix spin – off “Wiedźmina”. Opowiada on historię wydarzeń , które miały miejsce 1200 lat przed przygodami Geralta z Rivii. Do obsady produkcji dołączyła właśnie kolejna aktorka.

witcher

Aktorką tą jest Michelle Yeoh, która zagra Scian. Jej postać jest ostatnią z wędrownego plemiona elfów władających mieczami. Choć nikt nie może, się z nią równać w walce, to też nikt nie jest równie tajemniczy co ona. Kiedy nadarza się, więc okazja odzyskania przedmiotu skradzionego plemieniu wiele lat temu postanawia ona wyruszyć w niesamowicie niebezpieczną misję, która zmieni nie tylko ją.

Yeoh to niezwykle doświadczona malezyjska aktorka chińskiego pochodzenia, którą to ma na swoim koncie już wiele ról, czy to filmowych, czy serialowych. Do tej pory mogliśmy ją oglądać w takich produkcjach jak: “Przyczajony tygrys, ukryty smok”, “Bajecznie bogaci Azjaci”, czy też “Star Trek: Discovery”. Teraz jestem niezwykle ciekawy jak sprawdzi się ona w serialu fantasy.

Żródło: Deadline

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Przeczytaj również