The Winchesters – prequel Nie z tego świata z premierą jeszcze w tym roku. Zobacz zwiastun!

}

Data: 19 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Jeśli tęsknicie za klimatem Nie z tego świata to The CW przygotowało dla Was coś wspaniałego – prequel tej produkcji. Projekt nosi tytuł The Winchesters, a jego debiut jeszcze w tym roku.

W sieci zadebiutował pierwszy plakat promujący produkcję, który nie tylko daje nam pierwsze spojrzenie na głównych bohaterów, ale zdradza pośrednio datę premiery. Według grafiki The Winchesters zadebiutuje jesienią tego roku.

281495243 144423561494801 2112512369364035669 n

Jest także pierwszy zwiastun. Jak Wam się podoba?

Przed Samem i Deanem byli John i Mary. The Winchesters ma być epicką, nieopowiedzianą do tej pory historią miłosną, o tym jak John poznał Mary i jak postanowił zrobić wszystko, aby ocalić swoją miłość i świat. Całość opowiedziana zostanie z perspektywy narratora – Deana, do roli którego powraca Jensen Ackles.

W młodą Mary wciela się Meg Donnelly, a młodego Johna portretuje Drake Rodger. W oryginalnym serialu portretowali ich Amy Gumenick i Matt Cohen, a miało to miejsce w retrospekcjach.

Źródło: The CW

ZOBACZ TEŻ  The CW odnawia 7. seriali na kolejne sezony!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.