The Wilds – zwiastun młodzieżowej produkcji Amazona

}

Data: 19 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon zaprezentowała światu pierwszą zapowiedź swojego nowego młodzieżowego serialu The Wilds, w którym to grupa nastolatek uwięziona zostaje na odizolowanej od świata wyspie.

The Wilds ukaże nam grupę nastolatek pochodzących z całkowicie odmiennych środowisk, które po katastrofie lotniczej uwięzione zostają na bezludnej wyspie. Aby przeżyć muszą nauczyć się współpracować, co nie będzie łatwe, bowiem ich odmienność powoduje ciągłe sprzeczki. Z czasem jednak dowiadują się o sobie coraz więcej, poznają swoje tajemnice i traumy. Jak się jednak okaże ich umiejscowienie nie jest jednak przypadkowe, bowiem dziewczyny nie trafiły wcale na wyspę przypadkiem…

W obsadzie serialu znajdują się Sarah Pidgeon, Mia Healey, Jenna Clause, Erana James, Reign Edwards, Helena Howard, Shannon Berry i Sophia Ali. Za The Wilds odpowiada Sarah Streicher. Produkcję wyreżyserowała Susanna Fogel.

Premiera serialu już 11 grudnia 2020 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Valley of Tears – zwiastun i plakat limitowanego dramatu od HBO Max

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.