w

The Wilds – zwiastun młodzieżowej produkcji Amazona

the wilds trailer e1605716071379

Platforma Amazon zaprezentowała światu pierwszą zapowiedź swojego nowego młodzieżowego serialu The Wilds, w którym to grupa nastolatek uwięziona zostaje na odizolowanej od świata wyspie.

The Wilds ukaże nam grupę nastolatek pochodzących z całkowicie odmiennych środowisk, które po katastrofie lotniczej uwięzione zostają na bezludnej wyspie. Aby przeżyć muszą nauczyć się współpracować, co nie będzie łatwe, bowiem ich odmienność powoduje ciągłe sprzeczki. Z czasem jednak dowiadują się o sobie coraz więcej, poznają swoje tajemnice i traumy. Jak się jednak okaże ich umiejscowienie nie jest jednak przypadkowe, bowiem dziewczyny nie trafiły wcale na wyspę przypadkiem…

W obsadzie serialu znajdują się Sarah Pidgeon, Mia Healey, Jenna Clause, Erana James, Reign Edwards, Helena Howard, Shannon Berry i Sophia Ali. Za The Wilds odpowiada Sarah Streicher. Produkcję wyreżyserowała Susanna Fogel.

Premiera serialu już 11 grudnia 2020 roku.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dexter

Dexter – Marcos Siega wyreżyseruje nowe odcinki!

walking dead season 10 images 7 600x400

The Walking Dead sezon 10. – premiera sześciu nowych odcinków już w marcu w FOX