The Wheel of Time – zwiastun nowego serialu Amazon Prime Video już dostępny

j

Autor: Agata Popis

}

Data: 28 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Amazon Prime Video opublikowało zwiastun nadchodzącej adaptacji bestsellerowej powieści fantasy Roberta Jordana The Wheel of Time. W serialu wystąpi nominowana do Oscara Rosamund Pike.

Serial ukaże się już 19 listopada, tego dnia pojawią się od razu pierwsze trzy odcinki. Następne będą ukazywać się co tydzień w piątek, a finału sezonu możemy spodziewać się 24 grudnia.

The Wheel of Time opowiada historię Pike Moiraine, która prowadzi poszukiwania wśród grupy młodych osób, próbując znaleźć wybrańca, który stawi czoła the Dark One. Bohaterów czeka do przebycia długa podróż, pełna przeszkód i potworów, które na rozkaz the Dark One będą próbowały ich unicestwić, by nie mogli pokrzyżować jego planów.

Poza Rosamund Pike, do obsady The Wheel of Time dołączą Daniel Henney, Álvaro Morte, Sophie Okonedo, Kae Alexander, Madeleine Madden, Zoë Robins, Michael McElhatton, Barney Harris, Marcus Rutherford, Joshua Stradowski, Priyanka Bose, Taylor Napier, Emmanuel Imani i inni, nieznani jeszcze aktorzy.

Za produkcję i reżyserię serialu odpowiada Rafe Judkins, jako producentka będzie również działać Rosamund Pike, wraz z Harriet McDougal i Brandonem Sandersonem. Sanderson, po śmierci autora bestsellerowej sagi, na podstawie pozostawionych przez Roberta Jordana notatek, dokończył pisanie zakończenia The Wheel of Time. Trzy ostatnie tomy wyszły właśnie spod jego pióra.

Serial będzie produkowany przez Amazon Studios oraz Sony Pictures Television. Producentami wykonawczymi są Larry Mondragon i Rick Selvage z produkcji iwot, Mike Weber, Ted Field z Radar Pictures oraz Darren Lemke, Marigo Kehoe i Uta Briesewitz, którzy wyreżyserowali dwa pierwsze odcinki.


ZOBACZ TEŻ  Titans powrócą z 3. sezonem już latem tego roku!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze