The Wheel of Time – pierwszy zwiastun serialowej adaptacji cyklu Koło czasu

}

Data: 3 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Amazon Prime Video, serwis dla którego powstaje serial The Wheel of Time opublikował pierwszą zapowiedź produkcji, która daje nam bliższe spojrzenie na Rosamund Pike w roli Moiraine.

The Wheel of Time jest adaptacją bestsellerowego cyklu powieści Roberta Jordana Koło czasu. Akcja serialu rozgrywać będzie się w świecie, w którym istnieje magia, ale posługiwać nią mogą się tylko kobiety. Główna bohaterka to Moiraine, członkini mrocznej i wpływowej organizacji o nazwie Aes Sedai, która wraz z piątką młodych kadetów wybiera się w długą i niebezpieczną podróż. Jej celem jest odkrycie reinkarnacji pewnej bardzo potężnej osoby, która albo uratuje albo zniszczy świat. Seria czerpie z licznych elementów kultury i filozofii europejskiej i azjatyckiej.

W obsadzie serialu są także Daniel Henney, Álvaro Morte, Sophie Okonedo, Kae Alexander, Madeleine Madden, Zoë Robins, Michael McElhatton, Barney Harris, Marcus Rutherford, Joshua Stradowski, Priyanka Bose, Taylor Napier i Emmanuel Imani.

Premiera serialu już 19 listopada 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Grzesznica sezon 3. - zobaczcie zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.