The Wheel of Time – pierwszy zwiastun serialowej adaptacji cyklu Koło czasu

3 września 2021 | Newsy

Amazon Prime Video, serwis dla którego powstaje serial The Wheel of Time opublikował pierwszą zapowiedź produkcji, która daje nam bliższe spojrzenie na Rosamund Pike w roli Moiraine.

The Wheel of Time jest adaptacją bestsellerowego cyklu powieści Roberta Jordana Koło czasu. Akcja serialu rozgrywać będzie się w świecie, w którym istnieje magia, ale posługiwać nią mogą się tylko kobiety. Główna bohaterka to Moiraine, członkini mrocznej i wpływowej organizacji o nazwie Aes Sedai, która wraz z piątką młodych kadetów wybiera się w długą i niebezpieczną podróż. Jej celem jest odkrycie reinkarnacji pewnej bardzo potężnej osoby, która albo uratuje albo zniszczy świat. Seria czerpie z licznych elementów kultury i filozofii europejskiej i azjatyckiej.

W obsadzie serialu są także Daniel Henney, Álvaro Morte, Sophie Okonedo, Kae Alexander, Madeleine Madden, Zoë Robins, Michael McElhatton, Barney Harris, Marcus Rutherford, Joshua Stradowski, Priyanka Bose, Taylor Napier i Emmanuel Imani.

Premiera serialu już 19 listopada 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Grzesznica sezon 3. - zobaczcie zwiastun!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram