The Walking Dead sezon 10. – sprawdźcie jak prezentuje się nowy plakat!

}

Data: 23 sierpnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Już niedługo po raz dziesiąty powrócimy do apokaliptycznego świata opanowanego przez hordy zombie, w którym nieliczna grupa ocalałych stara się za wszelką cenę przetrwać. Premiera już 7 października na FOX, a teraz zerknijcie na plakaty promujące produkcję, na których króluje trójka głównych bohaterów tj. Michonne, Daryl Dixon i Carol Peletier.

walking dead season 10 poster
amc
bez tytulu
amc

Akcja nowego sezonu rozpocznie się kilka miesięcy później. W finale poprzedniej serii bohaterowie z powodu ostrej zimy zmuszeni zostali do przejścia na terytorium Szeptaczy. Nie mogą poradzić sobie także z potwornym pokazem swojej mocy jaki zafundowała im Alfa i nie chcą respektować nowych zasad i granic, jakie zostały im nagle narzucone. Zobaczymy jak nasza grupa ocalałych poradzi sobie z tym wszystkim.

Od niedawna serial ten dostępny jest także na platformie Netflix. Jak na razie pierwsze osiem sezonów.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Armor Wars – kolejna produkcja Disney'a należąca do MCU

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.