The Walking Dead sezon 10. – premiera sześciu nowych odcinków już w marcu w FOX

}

Data: 20 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

Stacja FOX ogłosiła, że premiera sześciu dodatkowych odcinków 10. sezonu The Walking Dead odbędzie się 1 marca 2021 roku. W tym samym czasie serial będzie można obejrzeć w Polsce na antenie FOX.

W nowych odcinkach gościnnie pojawią się między innymi Robert Patrick jako Mays, Hilarie Burton Morgan jako Lucille oraz Okea Eme-Akwari jako Elijah. Ostatnio w The Walking Dead byliśmy świadkami upadku Alfy (Samantha Morton) i końca wojny Szeptaczy. Królestwo upadło, Hilltop zostało niemal całkowicie zniszczone, a Aleksandria opustoszała, gotując się do ostatecznej bitwy. Ci, którym udało się ocaleć, zostali uwięzieni i oddzieleni od siebie. Jednak w obliczu niemal pewnej śmierci zjednoczyli siły, pokonując Betę (Ryan Hurst) i eliminując zagrożenie ze strony hordy.

W premierowych sześciu odcinkach zobaczymy Ocalałych, którzy próbują podnieść się po zniszczeniach jakich doznali od Szeptaczy. Lata walki dają im się we znaki, ujawniając traumy i odsłaniając ich najbardziej wrażliwe strony. Czy mimo wątpliwości wobec kondycji całej ludzkości, stanu ich społeczności i własnego zdrowia psychicznego, które ich trapią, uda im znaleźć wewnętrzną siłę, żeby przetrwać i wytrwać w przyjaźni i grupie?

Poniżej przedstawiamy opisy nowych odcinków

ODCINEK 17 – Nie ma jak w domu

Maggie (Lauren Cohan) powróciła z historią, którą nie jest jeszcze gotowa się podzielić, nawet gdy przeszłość nie daje jej o sobie zapomnieć. Bezpieczeństwo Negana (Jeffrey Dean Morgan) jest zagrożone, a Daryl (Norman Reedus) i Maggie nieoczekiwanie stają do walki z zagrożeniem, jakiego do tej pory nie doświadczyli.

Reżyseria: David Boyd. Scenariusz: Kevin Deiboldt i Corey Reed.

ODCINEK 18 – Znajdź mnie

To, co zaczyna się jako przygoda, która miała naprawić relację Daryla i Carol (Melissa McBride), niespodziewanie przeradza się w coś innego, gdy bohaterowie napotykają starą chatę. Daryl wraca wspomnieniami do lat, kiedy opuścił grupę po zniknięciu Ricka (Andrew Lincoln).

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead - Maggie zostaje w obsadzie

Reżyseria: David Boyd. Scenariusz:Nicole Mirante-Matthews.

ODCINEK 19 – Jeszcze jeden

Gabriel (Seth Gilliam) i Aaron (Ross Marquand) od tygodni podążają po okolicy z mapą od Maggie w poszukiwaniu jedzenia i zaopatrzenia. Małe tragedie prowadzą do większych, a wiara i optymizm zostają poddane ostatecznej próbie.

Reżyseria: Laura Belsey. Scenariusz: Erik Mountain i Jim Barnes.

ODCINEK 20 – Drzazga

Eugene (Josh McDermitt), Ezekiel (Khary Payton), Yumiko (Eleanor Matsuura) i Princessa (Paola Lázaro) zostają schwytani i rozdzieleni. Do zmagającej się z klaustrofobią i narastającym niepokojem Princessy powracają traumatyczne wspomnienia, zmuszając ją do ucieczki, w której pomaga jej Ezekiel.

Reżyseria: Laura Belsey. Scenariusz: Julia Ruchman i Vivian Tse.

ODCINEK 21 – Rozejście

Daryl i Carol docierają do rozwidlenia dróg i każde z nich wybiera inną trasę. Oboje na swój własny sposób starają się przetrwać najgorsze chwile. Czy samotna wędrówka będzie punktem zwrotnym na drodze do naprawienia ich przyjaźni, czy też dystans między nimi zagości już na stałe?

Reżyseria: David Boyd. Scenariusz: Heather Bellson.

ODCINEK 22 – Tu Negan

Carol zabiera Negana w podróż, chcąc uchronić wszystkich przed niepotrzebnym konfliktem. Podczas wyprawy Negan rozpamiętuje wydarzenia, które doprowadziły go do tego momentu i podejmuje decyzję, która zaważy na jego losie.

Reżyseria: Laura Belsey. Scenariusz: David Leslie Johnson-McGoldrick.

Źródło: FOX

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.