The Walking Dead sezon 10. – plakat promujący najnowsze odcinki

}

Data: 3 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Już za nieco ponad miesiąc swoją premierę będą miały nowe odcinki dziesiątego sezonu The Walking Dead. W oczekiwaniu na premierę FOX dzieli się z fanami serialu plakatem zwiastującym nowe odcinki. 

Zombie powrócą na ekrany na początku marca, ale wszystkich spragnionych wieści ze świata Szeptaczy już teraz ucieszy nowa grafika promująca sześć nadchodzących odcinków 10. sezon The Walking Dead.

image processing20210203 20399 106hyt6

Światowa premiera dodatkowych odcinków 10. sezonu serialu odbędzie się 1 marca 2021 roku. W tym samym czasie serial będzie można obejrzeć w Polsce na antenie FOX. W nowych odcinkach gościnnie pojawią się między innymi Robert Patrick jako Mays, Hilarie Burton Morgan jako Lucille oraz Okea Eme-Akwari jako Elijah.

W premierowych sześciu odcinkach zobaczymy Ocalałych, którzy próbują podnieść się po zniszczeniach jakich doznali od Szeptaczy. Lata walki dają im się we znaki, ujawniając traumy i odsłaniając ich najbardziej wrażliwe strony.

Źródło: FOX

ZOBACZ TEŻ  Pacific Rim - Netflix zapowiada serię anime

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.