Przeczytano:

The Walking Dead: Nowy świat – trwają już zdjęcia do finałowego sezonu!

15 02 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

W październiku ubiegłego roku zadebiutował drugi spin-off serialu The Walking Dead. Z góry zaplanowany był on jako serial limitowany mający mieć dwa sezony. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do finałowej serii.

bez tytulu 3 1024x662 1

Serial ten opowiada o pierwszym pokoleniu, które wychowało się po apokalipsie. Nie zna ono świata sprzed niej. Młodzi ludzie dorastają w bezpiecznej enklawie, jednak mając ku temu ważne powody decydują się opuścić schronienie i wyruszają na misję. Teraz już nic nigdy nie będzie takie samo. Jedni zostają bohaterami, inni złoczyńcami. Każdego otaczający świat napiętnował inaczej.

The Walking Dead: Nowy świat jest drugim spin-offem rozgrywającym się w świecie opanowanym przez hordy zombie jaki wyszedł z serialu matki The Walking Dead. Pierwszym, który doczekał się już sześciu sezonów jest Fear the Walking Dead.

Źródło: comingsoon, instagram

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również