The Walking Dead: Nowy świat – trwają już zdjęcia do finałowego sezonu!

15 lutego 2021 | Newsy

W październiku ubiegłego roku zadebiutował drugi spin-off serialu The Walking Dead. Z góry zaplanowany był on jako serial limitowany mający mieć dwa sezony. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do finałowej serii.

bez tytulu 3 1024x662 1

Serial ten opowiada o pierwszym pokoleniu, które wychowało się po apokalipsie. Nie zna ono świata sprzed niej. Młodzi ludzie dorastają w bezpiecznej enklawie, jednak mając ku temu ważne powody decydują się opuścić schronienie i wyruszają na misję. Teraz już nic nigdy nie będzie takie samo. Jedni zostają bohaterami, inni złoczyńcami. Każdego otaczający świat napiętnował inaczej.

The Walking Dead: Nowy świat jest drugim spin-offem rozgrywającym się w świecie opanowanym przez hordy zombie jaki wyszedł z serialu matki The Walking Dead. Pierwszym, który doczekał się już sześciu sezonów jest Fear the Walking Dead.

Źródło: comingsoon, instagram

ZOBACZ TEŻ  Odrodzona Punky Brewster anulowana po jednym sezonie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram