w

The Walking Dead – nowy materiał promujący bonusowe odcinki 10. sezonu

twd9
fot. AMC

Stacja AMC opublikowała nowy materiał wideo promujący nadchodzącego sześć dodatkowych odcinków rozszerzających zakończony już dziesiąty sezon. Ich premiera już 28 lutego 2021 roku. W naszym kraju stacja FOX rozpocznie emisję dzień później tj. 1 marca.

Poniższe wideo ukazuje nam pierwsze spojrzenie na występujących gościnnie Hilarie Burton Morgan, Roberta Patricka i Okea Eme-Akari.

Ostatnio w The Walking Dead byliśmy świadkami upadku Alfy (Samantha Morton) i końca wojny Szeptaczy. Królestwo upadło, Hilltop zostało niemal całkowicie zniszczone, a Aleksandria opustoszała, gotując się do ostatecznej bitwy. Ci, którym udało się ocaleć, zostali uwięzieni i oddzieleni od siebie. Jednak w obliczu niemal pewnej śmierci zjednoczyli siły, pokonując Betę (Ryan Hurst) i eliminując zagrożenie ze strony hordy.

W premierowych sześciu odcinkach zobaczymy Ocalałych, którzy próbują podnieść się po zniszczeniach jakich doznali od Szeptaczy. Lata walki dają im się we znaki, ujawniając traumy i odsłaniając ich najbardziej wrażliwe strony. Czy mimo wątpliwości wobec kondycji całej ludzkości, stanu ich społeczności i własnego zdrowia psychicznego, które ich trapią, uda im znaleźć wewnętrzną siłę, żeby przetrwać i wytrwać w przyjaźni i grupie?

Źródło: twitter

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bez tytulu 5

Równonoc – zwiastun nowego duńskiego serialu Netflixa

the queens gambit  077r

Gambit królowej doczeka się 2. sezonu?