w

The Walking Dead – Maggie zostaje w obsadzie

The Walking Dead

Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, że nowa showrunnerka serialu chciała zakończyć współpracę z Lauren Cohan, aktorką grającą serialową Maggie, teraz mamy potwierdzenie, że aktorka zostanie w serialu na 9 sezon.

Na ten temat wypowiedziała się sama aktorka – “Tak, powracam do serialu. Istnieje jeszcze wiele historii Maggie do opowiedzenia”. Aktorka nie chciała powiedzieć o historii jej bohaterki w 9 sezonie, ale powiedziała, że będzie to dobra historia. Po ostatnim odcinku The Walking Dead możemy spodziewać się, że dojdzie do konfliktu na linii Maggie – Rick, przez to, że oszczędził on Negana.

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sense8

Sense8 – Netflix podał datę premiery finałowego filmu

The Big Bang Theory

Wieści z The Big Bang Theory – spoilery na temat ślubu Sheldona i Amy