The Walking Dead – Maggie zostaje w obsadzie

}

Data: 25 kwietnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, że nowa showrunnerka serialu chciała zakończyć współpracę z Lauren Cohan, aktorką grającą serialową Maggie, teraz mamy potwierdzenie, że aktorka zostanie w serialu na 9 sezon.

Na ten temat wypowiedziała się sama aktorka – „Tak, powracam do serialu. Istnieje jeszcze wiele historii Maggie do opowiedzenia”. Aktorka nie chciała powiedzieć o historii jej bohaterki w 9 sezonie, ale powiedziała, że będzie to dobra historia. Po ostatnim odcinku The Walking Dead możemy spodziewać się, że dojdzie do konfliktu na linii Maggie – Rick, przez to, że oszczędził on Negana.

ZOBACZ TEŻ  Fear the Walking Dead - kolejne crossovery?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.