w

The Walking Dead – FOX przedstawia bohaterów w nowym świetle

Już tylko miesiąc został do światowej premiery 9. sezonu The Walking Dead, dlatego FOX, aby zaostrzyć apetyt fanów udostępnia najnowszy, oficjalny plakat promujący powrót tej kultowej produkcji.

W ostatnim sezonie byliśmy świadkami decydującego starcia pomiędzy Rickiem i Neganem, w którym Rick postanowił oszczędzić swojego wroga. Nie była to dla niego łatwa decyzja, ale chciał w ten sposób oddać cześć synowi Carlowi, który nie pochwalał tego typu rozwiązań. Nie wszyscy byli przekonani, że był to dobry ruch i wielu ta decyzja się nie spodobała, a nawet część sprzymierzeńców zapowiedziała chęć odwrócenia się od niego. Jak zakończy się historia Ricka?

The Walking Dead powróci na ekrany już 8 października o godz. 22:00 tylko na FOX. Twórcy opublikowali także serię zdjęć ukazujących bohaterów w nowym świetle.

walking dead season 9 andrew lincoln 600x450

walking dead season 9 danai 450x600

walking dead season 9 lauren cohan 600x450

walking dead season 9 melissa mcbride 600x450

walking dead season 9 norman 600x450

walking dead season 9 seth 600x450

walking dead season 9 avi 600x450

Avatar

Napisane przez Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

House Of Cards – nowy zwiastun zdradza, co stało się z Frankiem Underwoodem

blank

Doom Patrol – Timothy Dalton zagra w serialu DC