”The Walking Dead: Dead City” – oto pierwsza zapowiedź spin-off

}

Data: 23 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Serial matka The Walking Dead dobiega końca, jednak to nie kres naszych spotkań z tym post-apokaliptycznym światem. W planach stacja AMC ma kilka spin-offów. Jeden z nich noszący tytuł The Walking Dead: Dead City jest już na ukończeniu.

W sieci pojawiła się pierwsza teaserowa zapowiedź, która daje nam pierwsze spojrzenie na to, jak będzie prezentować się ta produkcja. Będzie z pewnością dużo zombie, obrzydliwie, niebezpiecznie i krwawo.

Spin-off ten wcześniej nosił tytuł Isle of the Dead. W rolach głównych powracają Lauren Cohan i Jeffrey Dean Morgan. Fabuła ukaże nam Maggie i Negana, którzy wyruszają w podróż przez post-apokaliptyczny Manhattan, dawno już odcięty od stałego lądu. Teren ten opanowany jest przez umarłych oraz tych, którzy przeżyli, tworząc w tym miejscu swój własny świat pełen anarchii, niebezpieczeństwa, grozy, ale i piękna.

Akcja serialu rozgrywa się dwa lata po wydarzeniach z finału The Walking Dead. Premiera tego spin-offa w kwietniu 2023 roku. Serial składać ma się z 6. odcinków.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  George R.R. Martin i Emilia Clarke potwierdzają serial o Jonie Snow

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.