w

The Walking Dead: Andrew Lincoln oraz Lauren Cohan mogą jeszcze powrócić!

landscape 1533825377 twd poster hidden clues 1

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, bardzo możliwe, że ani Andrew Lincoln, ani Lauren Cohan nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w The Walking Dead.

Grany przez Lincolna Rick Grimes ma zostać usunięty z serialu w ciągu trwania aktualnego, czyli 9. sezonu. Aktor przyznał jednak, że jest zbyt związany z marką Żywych Trupów aby po prostu odejść. Dlatego będzie nadal obecny na planie, a w 10. sezonie wykorzysta zdobyte w ten sposób doświadczenie aby wyreżyserować własny odcinek.

Po wieloletniej przygodzie z serią, powoli żegna się z widzami również Lauren Cohan, która wciela się w Maggie. Jej rola w 9. sezonie ma być mocno ograniczona, aby ostatecznie zniknąć z The Walking Dead po wyemitowaniu finałowego odcinka. Jednak zgodnie z przeciekami bohaterka nie zginie, co daje twórcom otwarte okno na powrót tej postaci. Taką nadzieję wyraża showrunnerka serialu, która liczy, że Lauren Cohan zgodzi się wystąpić w paru epizodach 10. sezonu i zakończyć historię Maggie.

Źródło: Screenrant

Avatar

Napisane przez Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

maniac

Maniac – recenzja 1. sezonu – A gdzie tabletka dla widza?

Dre compressed

Vital Signs – Apple nie wyemituje serialu Dr Dre