The Walking Dead: Andrew Lincoln oraz Lauren Cohan mogą jeszcze powrócić!

j
}

Data: 26 września 2018

a

Kategorie: Newsy

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, bardzo możliwe, że ani Andrew Lincoln, ani Lauren Cohan nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w The Walking Dead.

Grany przez Lincolna Rick Grimes ma zostać usunięty z serialu w ciągu trwania aktualnego, czyli 9. sezonu. Aktor przyznał jednak, że jest zbyt związany z marką Żywych Trupów aby po prostu odejść. Dlatego będzie nadal obecny na planie, a w 10. sezonie wykorzysta zdobyte w ten sposób doświadczenie aby wyreżyserować własny odcinek.

Po wieloletniej przygodzie z serią, powoli żegna się z widzami również Lauren Cohan, która wciela się w Maggie. Jej rola w 9. sezonie ma być mocno ograniczona, aby ostatecznie zniknąć z The Walking Dead po wyemitowaniu finałowego odcinka. Jednak zgodnie z przeciekami bohaterka nie zginie, co daje twórcom otwarte okno na powrót tej postaci. Taką nadzieję wyraża showrunnerka serialu, która liczy, że Lauren Cohan zgodzi się wystąpić w paru epizodach 10. sezonu i zakończyć historię Maggie.

Źródło: Screenrant

ZOBACZ TEŻ  Top 9 serialowych cliffhangerów

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.