The Walking Dead – Alpha, na nowym teaserze i plakacie!

}

Data: 22 grudnia 2018

a

Kategorie: Newsy

AMC opublikowało oficjalny plakat drugiej części 9. sezonu serialu The Walking Dead, na którym widać Alphę, przywódczynie szeptaczy, a zarazem główny czarny charakter. Jest ona także na króciutkim teaserze promującym produkcję.

Twórcy zafundowali fanom dość makabryczne video, widać na nim bowiem Alphę przygotowującą maskę z zabitego zombiaka. Tej przerażającej scenie towarzyszy równie straszna i zniekształcona muzyka.

W roli Alphy występuję Samantha Morton. Szeptacze to grupa zwyrodniałych barbarzyńców, którzy przebierają się za zombie i udając umarłych, stosują bardzo brutalne metody walki. To właśnie ich widzowie poznali pod koniec pierwszej części 9. sezonu, kiedy to zamordowali jednego z protagonistów.

Także jak widać nasi bohaterowie, oprócz prawdziwego zagrożenia zombie będą musieli zmierzyć się z nowymi przeciwnikami, którzy zrobią wszystko, aby przetrwać. Premiera nowych odcinków już 10 lutego na antenie AMC i w telewizji FOX.

The Walkind Dead, Alpha

Alpha, comingsoon

Żródło: comingsoon

 

 

 

ZOBACZ TEŻ  Only Murders in the Building – pełny zwiastun serialu Hulu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.