w

The Walking Dead – Alpha, na nowym teaserze i plakacie!

horror
Źródło: Oddee

AMC opublikowało oficjalny plakat drugiej części 9. sezonu serialu The Walking Dead, na którym widać Alphę, przywódczynie szeptaczy, a zarazem główny czarny charakter. Jest ona także na króciutkim teaserze promującym produkcję.

Twórcy zafundowali fanom dość makabryczne video, widać na nim bowiem Alphę przygotowującą maskę z zabitego zombiaka. Tej przerażającej scenie towarzyszy równie straszna i zniekształcona muzyka.

W roli Alphy występuję Samantha Morton. Szeptacze to grupa zwyrodniałych barbarzyńców, którzy przebierają się za zombie i udając umarłych, stosują bardzo brutalne metody walki. To właśnie ich widzowie poznali pod koniec pierwszej części 9. sezonu, kiedy to zamordowali jednego z protagonistów.

Także jak widać nasi bohaterowie, oprócz prawdziwego zagrożenia zombie będą musieli zmierzyć się z nowymi przeciwnikami, którzy zrobią wszystko, aby przetrwać. Premiera nowych odcinków już 10 lutego na antenie AMC i w telewizji FOX.

twd9b 601x1024
Alpha, comingsoon

Żródło: comingsoon

 

 

 

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

obsesja eve

Obsesja Eve – pierwsze zdjęcia z 2. sezonu

Gotham

Gotham – zwiastun finałowego sezonu!