The Undoing – Kidman i Grant w zwiastunie limitowanego serialu HBO

}

Data: 24 września 2020

a

Kategorie: Newsy

HBO udostępniło oficjalną zapowiedź swojego limitowanego serialu The Undoing z gwiazdorską obsadą. W głównych rolach zobaczymy Nicole Kidman i Hugh Granta.

Fabuła serialu opiera się na powieści Jean Hanff Korelitz noszącej tytuł Nie chciałaś wiedzieć. Kidman wciela się w Grace Fraser, kobietę spełniono zarówno zawodowo, jak i prywatnie, która wydaje książkę nawołującą kobiety do ufania swojej intuicji w doborze partnerów. Wierzy ona bowiem, iż to pierwsze wrażenie jest nieomylne. Jednak już za chwilę jej własny świat rozpada się na kawałki. Jej mąż Jonathan, w tej roli Hugh Grant, przepada bez wieści, a ona sama dokonuje przerażających odkryć. Okazuje się, iż żyła w świecie kłamstwa i iluzji. Zdruzgotana tym, jak mocno minęła się z własną teorią musi zbudować swój świat na nowo.

W obsadzie aktorskiej znajdują się także Donald Sutherland, Noah Jupe, Edgar Ramirez, Lily Rabe, Noma Dumezweni i Fala Chen. Za reżyserię odpowiada Susanne Bier. Pracowała ona na podstawie scenariusza autorstwa Davida E. Kelley.

Premiera serialu już 25 października 2020 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Star Wars – Diego Luna głównym bohaterem w kolejnym serialu?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.